Myslíte si že lék proti plešatosti neexistuje?

21.4.2017

Je lék na nesmrtelnost jen báje?

Myslíte si že lék proti stárnutí a mužské plešatosti neexistuje?

 

  • Tak to je omyl, lék na  věčné mládí sice není, ale proti plešatosti už ano.                                        Osobně jsem se stekal s dermatovenerologem MUDr. Ilonou Gutwaldovou a pohovořili jme o tomto léku.  Je vhodný pro muže i ženy, viditelnost změny po pár měsících, bez bolestivé operace přesouvání vlasů či chirurgického zákroku. Jak lék vlastně vypadá? Máme ho všichni v našem těle, přesněji v krvi. Jde o procedúru kdy vám lékař odebere krev a z ní pomocí zvláštního gelu v ampuli oddělí plazmu s trombocity od zbytku krve. Poté  už jen nachladí oplešatělé místo na hlavě a několika vpichy do kůže na postižením místě hlavy vpraví injekcí kořínek vyživující  plazmu, tím navrátí opět sílu vlasům.
  • Tento zákrok je vhodné podstoupit v dobré tělesné kondici,  v plné zdravosti a hlavně ve věkové katekorii 18 – 35  let. Mezi nevhodné uchazeče patří, těhotné ženy, muži s příliš dlouholetou pleší,   osoby beroucí léky ředící  krev, či lidé s nižší hladinou železa. Hladina želaza se samozřejmě po konzultaci s lékařem dá pomocí léků vyrovnat do požadované hladiny, tak aby klient mohl rituál podstoupit. Celý proces je nutno prozačátek třikrát opakovat, s dvouměsíční mezerou, poté je vhodné jednou za rok učinit  návštěvu a zopakovat kúru z důvodu případného návratu vypadávání vlasů,  či preventivně, stejně tak jako u každé péče o kousíčky našeho těla.

Osobně mohu doporučit, neboť i já podstoupil tuto léčbu Alopecie a to přímo na www.poliklinikaippavlova.cz a jaká že je cena za tuto „nesmrtelnost krásy“? Pouhé 4000,- Kč za jeden ozdravný proces.

 Kráse zdar, váš Petr 

 poliklinika.jpg

 

img_20171017_134020.jpg

img_20171017_133736.jpg

 

 

Petr Novotný > BLOG > Myslíte si že lék proti plešatosti neexistuje?