Zima plná plesů a krásných oděvů

21.6.2017

 

 

Zima plná plesů a krásných oděvů

 

Každý si myslí, že listopadem končí přirozená krása a péče o naše tělo schovaná do zimních kabátů a kožichů.

Není tomu však pravda a důkazem je například první večírková akce kadeřnické soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2017, která odstartovala zimní módu ve vysoké společnosti.

Osobně jsem se večírkové akce zůčastnil ať už ze sentimentu k této soutěži, či ze zvědavosti stylu hostů a účinkujících. Setkal jsem se s mnoha osobostmi a jednou z nich byla i moderátorka letošní

Kadeřnické soutěže Iva Pazderková, která nepochybně věnovala svému odění mnoho času. Bylo na co se koukat, vybrala černé retro šaty délky pod kolena s decentním výstřihem čistého dekoltu oblemovaný krajkou, jako jedinný šperk měla jednu náušnici barokních diamantů na levém boldci. Celou show odmoderovala s nadšením a romancí, jí vlastní. 

 

Pro  letošek není třeba honosných šperků ať už do otevřeného dekoltu dlouhých a rozevlátých šatů, či jako náušnice k pouzdrovým úborům. Vynikajícím doplňkem  jsou stuhy, čelenky, nebo květiny v netradičně pojatém společenském účesu. Čistý a jednoduchý aut-fit se už sice nosí dlouhou dobu a je pravda že je zapotřebí dodržet základní oděvní pravidla, tak abychom neporušovali linie oděvu např.: pokud máme dlouhé šaty s otevřenými zády může být účes rozpuštěn dolů, pakli že rozparek na zádech protíná nebo  je jen volně sešit stuhou, řemínkem či řetízkem, je vhodnější účes do drdolu. Podobně je na tom společenský šat ve tvaru ribany tedy overal, pod který si můžete vzít tylovou/hedvábnou košili  u tohoto oděvu není vhodná další vrstva tedy sako, šátek, perelína ani pončo. Co se barev týče vždy je nesmrtelné vzíti si šedou, černou, bílou, slonovinovou, červenou, nebo šampaň tím nic nezkazíte. Pamatujte, méně je někdy více.

 

 hda.jpg

 

_mg_9877.jpg

 23380009_1754560714616429_449647833953127389_n.jpg

f052.jpg_mg_9848.jpg f081.jpg

Petr Novotný > BLOG > Zima plná plesů a krásných oděvů
Loading...

BLOG

Stránkování

<1 2
 
 
  • Zima plná plesů a krásných oděvů
    Zima plná plesů a krásných oděvů
Loading...

BLOG

Stránkování

<1 2
 
 
  • Zima plná plesů a krásných oděvů
    Zima plná plesů a krásných oděvů