Čistá pleť , důkaz zdraví

21.4.2017

Čistá pleť , důkaz zdraví

 

Stárnutí a nedokonalosti pleti se bojí spousta z nás. Jak je tedy možné, že někteří lidé klamou svým zevnějškem a jejich pleť je dokonalá a neúměrně krásná  svému věku?

Na to vám odpovím jednoduše, základem je znalost fyziologie lidského těla.

Naše pleť je největší orgán, který má sedm úkolů a jedním z nich je resorpční funkce, což je příjmání látek do těla rozpuštěných v tucích, či v tak malé molekulární velikosti, aby pronikly do těla skrz epitel- zrohovatělé šupinky první vrstvy.

Epitel je vrstva, která se neustále olupuje, z důvodu vzdalování se od zdroje živin a krve,  je tedy dobré používat přírodní pílink a být tak nápomocni výměně této vrstvy.

Je důležité veškeré kosmetické přípravky zkontrolovat a ujistit se že jsou kvalitní. Mnoho jich pouze natřete na pokožku, ale bez výsledku, protože neproniknou do podkoží kam by měli správně doputovat. Většina produktů funguje na bázy okamžitého odpaření bez užitku, pouze navlhčí pleť.Stejným způsobem jsou vytvořeny slupovací, hojící a vyživující obličejové masky, pokud nejsou s kvalitními složkami, které by pronikli do škáry - druhé vrstvy, slouží tedy pouza jako odstraňovač odumřelé kůže na povrchu pleti.

 

Pakliže pečujeme správně o pleť, cvičíme s ní a dbáme nad použitím kvalitní kosmetiky, jsme opravdu schopni do pleti vpravit kolagen a elastin potřebný pro pružnost a vitalitu naší pokožky.

Důležitá je i hydratace pleti

Vhodně vybrané  hydratační a regenerační ošetření je výhrou v boji proti stárnutí pleti.

Produkty  obsahující  široké spektrum mořských řas, které obsahují vysoce účinné minerální látky, které pokožku zklidňují, regenerují a intenzivně ji hydratují, by měli být základní péčí každe ženy.

 

Jako tip mám pro vás kvalitní a dostupnou kosmetiku značky Ziaja, která dle testů obstála i u osob s citlivou pokožkou. Značka disponuje širokou péčí jak o pokožku tak i o vlasy a intimní hygienu.

Výrobky je možno zakoupit na www.ziaja.cz , nebo v kamenných obchodech Praha 1, Růžová 10 a další...

 

Těším se na vaše dotazy zaslané na , podpořit můžetei projekt www.osobnostikalendar.cz, nebo mi dát like na fb: Petr Novotný Kadeřník. Kráse čest váš Petr.

 

 

 ziajaedit.jpg

 

 

Petr Novotný > BLOG > Čistá pleť , důkaz zdraví